Kişisel Verileri Koruma Kanunu


Düğünlcv, 1 Ocak 2023 itibariyle satışa ve yeni kayıtlara kapanmıştır. Artık Davetino üzerinden hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bizimle bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Son güncelleme: 12 Eylül 2020

Kişisel verilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim en önemli önceliklerimizden biridir. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10. maddesinden doğan aydınlatma yükümlülüğümüzü yerine getirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaları siz değerli müşterilerimizin ve web-sitemizi kullanan 3. kişilerin ve ziyaretçilerin dikkatine sunarız.

Kişisel bilgilerimin (kimlik kartımda veya ehliyetimde yer alan bilgilerin, telefon numaramın, e-posta adresimin ve diğer bilgilerimin) Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. veri tabanında yer aldığını ve Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.’nin yürürlükteki kanunlara tabi olarak, satışını yaptığı ürünlere ilişkin bilgileri posta/kargo, e-posta, SMS, telefon vs. aracılığıyla reklam, pazarlama ve tanıtım (bir sınırlama getirmeksizin ürün lansmanlarına, etkinliklere, pazarlama faaliyetlerine ilişkin bilgiler dahil olmak üzere) amacıyla aktarabileceğini ve bilgilerimin pazar araştırmaları için kullanabileceğini kabul etmekteyim.

Kişisel bilgilerimin Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından yürürlükteki yasal düzenlemelere uygun olarak tutulmasını, işlenmesini kabul etmekteyim.

Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.’nin veya kişisel bilgilerimi bu koşullara uygun olarak aktarmış olduğu tüzel kişiliklerin, kişisel bilgilerimi işlediğini ve veri işleme amaçlarına yönelik olarak Türkiye dışındaki diğer ülkelere (örneğin belirli bir ülkedeki veri tabanının yerelleştirilmesi ve veri tabanına başka bir ülkeden uzaktan erişilmesi yoluyla) asgari olarak Türkiye 'de kullanılana eşdeğer bir uygun koruma düzeyiyle ve Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. 'nin veya kişisel bilgilerimi bu koşullara uygun olarak aktarmış olduğu tüzel kişiliklerin, aracısına/aracılarına aktardığını kabul etmekteyim. Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti., tutulması, işlenmesi ve kullanımı yürürlükteki yasalara uygun olmayan bilgilerin tamamını düzeltecek, güncelleyecek, engelleyecek, silecek veya anonim hale getirecektir ve bu durumda kayıt bilgilerini doldurmuş olan tüm tarafların, kişilerin kişisel bilgilerin işlenmesine ve bu bilgilerin serbest dolaşımına karşı korunmasıyla ilgili sahip olduğu haklar (verilere erişim hakkı, verilere müdahale hakkı, itirazda bulunma hakkı) gözetilecektir.

Verdiğim izni geri almak istediğim takdirde, [email protected] adresinden veya İletişim sayfamızdan başvuruda bulunmam gerektiğini biliyorum ve bunun yanında, verilerin gizliliği ile ilgili detaylı bilgilere, www.dugunlcv.com sayfasından ulaşabileceğim bana hatırlatıldı.

Beyan ve taahhüt

Verdiğim tüm bilgilerin doğru olduğunu geri dönüşü olmaksızın ibra, beyan ve taahhüt ederim.