Kullanıcı Sözleşmesi


Düğünlcv, 1 Ocak 2023 itibariyle satışa ve yeni kayıtlara kapanmıştır. Artık Davetino üzerinden hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bizimle bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Son güncelleme: 12 Eylül 2020

Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (“biz”, “biz” veya “bizim”) web sitesini (“Hizmet”) kullanır.

Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

Hesaplar

Bizimle bir hesap oluştururken, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamanız gerekir. Bunu yapmamak, Hizmetimizdeki hesabınızın derhal feshi ile sonuçlanabilecek Şartların ihlali anlamına gelir.

Hizmete erişmek için kullandığınız şifreyi ve şifreniz altındaki herhangi bir faaliyet veya eylemden (şifreniz Hizmetimizde veya bir üçüncü taraf hizmetinde olsun) korumaktan sorumlusunuz.

Şifrenizi üçüncü şahıslara ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanımından haberdar olduktan hemen sonra bizi bilgilendirmelisiniz.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve öyle kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir.

Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti., üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca Balat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. ‘in mevcut veya bu tür bir içeriğe, mallara veya hizmetlerin kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanımına bağlı olarak veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. Bu tür web sitelerinde veya hizmetlerde veya aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın, derhal Hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda sınırlama olmaksızın da derhal hesabınızı feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak istiyorsanız Hizmeti kullanmaya son verebilirsiniz.

Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Feragat

Hizmeti kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre verilmektedir. Hizmet, açık veya dolaylı olarak, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal edilmeme veya performansın seyri de dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla, örtülü veya açık garanti vermez.

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanun uyuşmazlığı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır. Taraflar arasında doğacak her türlü hukuki uyuşmazlıkta yetkili mahkeme İstanbul Anadolu Mahkemesi ve İcra Müdürlükleridir.

Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünün uygulanamaması, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon maddi ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi oluşturan şey tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle İletişime Geçin

Bu Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşınız.