Davetiye ve Düğün Davetiyesi


Davetiye ve Düğün Davetiyesi

Düğünlcv artık yoluna Davetino olarak devam ediyor. Davetiye ve LCV Hizmeti

Davetiye mutlu günlerinizi sevdiklerinize bildirmek, etkinliğiniz hakkında onlara bilgi vermek ve onları da bu özel güne dahil etmek için kullandığınız bir davet çağrısıdır. Günümüzde sadece bireysel etkinlikler için değil, kurumsal etkinlikler için de davetiye kullanımı önemlidir. Eskiden geleneksel bir yöntem olan kâğıt ve zarf kullanılarak sürdürülen bu süreçte davetiyeler hem bütçe olarak yüksek fiyatlara ulaşıyor, hem takibi zorlaşıyor hem de dünyamız, çevremiz için bir kâğıt israfı sayılabiliyordu. Artık Davetino var! Yeni nesil online davetiye ilesize şık, kolay ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Davetiyenizde etkinlik tarihi, etkinlik adresi, etkinlik sahibinin ismi ya da isimleri, etkinlik programı ve navigasyon gibi etkinlik bilgileri yer alır.

Etkinlikler Türüne Göre Farklı Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri, davetin ve etkinliğin içeriğine göre farklılık gösterir. Bir düğün davetiyesinde kullanılan davetiye tasarımı ile bir doğum günü partisi davetiyesinde kullanılanlar aynı olmamaktadır. Düğün davetiye modelleri, Davetino ’da zevkinize göre farklı farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Üstelik davetiyenizi kendi fotoğrafınız ve bilgileriniz ile kişiselleştirebilirsiniz. Düğün davetiyeleri temaları sadece düğün davetiyesi ve düğün ile ilgili etkinlikler yani nikah davetiyesi, nişan davetiyesi) için kullanılmaktadır. Kına davetiyesi, bekarlığa veda davetiyesi, baby shower davetiyesi, parti davetiyesi gibi etkinlikleriniz için farklı davetiye tasarımları bulunmaktadır. Davetino sayesinde çevrenizde en fark yaratan davetiyeyi siz oluşturabilirsiniz. Özellikle bu dünyadaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için organize edeceğiniz doğum günü partileri için eğlenceli ve çocuğunuzu yansıtan bir davetiye yapabilirsiniz. Çocuk doğum günleri ve baby shower partileri için dilerseniz kendinizin ya da çocuğunuzun fotoğrafını kullanarak, dilerseniz bir çizgi film karakterinin fotoğraflarını kullanarak çocuksu bir davetiye oluşturabilirsiniz. 

2022 Davetiye Modelleri

En mutlu günlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak için hazırladığınız davetiyelerin, sizin, kişiliğinizin yansıması olması çok önemlidir. Son yıllara kadar davetiyeler sadece basılı, kâğıt ile üretilmiş, elden dağıtılan ya da kargo, mektup yolu ile gönderilirdi. Artık davetiyeler dijital olarak cep telefonu ya da bilgisayar kullanarak hazırlanmakta ve online olarak iletilebilmektedir. Davetino ile güvenle online davetiye hazırlayabilirsiniz. Davetino’daki davetiyelerin fiyatları kullanım amacınıza göre farklılık göstermektedir. Nikah, düğün, nişan ya da kına etkinlikleri için evlilik ile ilgili davetiyelerin fiyatları sünnet düğünü, doğum günü partisi, baby shower partisi gibi etkinliklerden daha fazla olabilmektedir. Yine de online davetiyeler basılı davetiyelerden çok daha uygun fiyatlıdır. Üstelik basılı davetiyelerdeki gibi kaç kişilik davetiye yaptırdığınızın önemi yoktur. Davetli sayısının artması davetiye fiyatına etki etmez. 

En Trend Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi 2022 trendlerini incelediğimizde en çok tercih edilen düğün davetiyeleri minimalist, sade olanlar ile retro, çiçekli olanlardır. Retro davetiye örnekleri, vintage davetiye örnekleri, tropikal esintili davetiye örnekleri, modern davetiye örnekleri, sade davetiye örnekleri, minimalist davetiye örnekleri arasından zevkinize en uygun tasarımımızı seçmek için sitemizi ziyaret edin. Online davetiyenizi Davetino üzerinden çok kısa bir süre içerisinde hazırlayabilir, dugun davetiyesi sitenizi hemen sevdiklerinize iletmeye başlayabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış hazır davetiye şablonlarından en beğendiğinizi seçip, etkinlik bilgilerini girdikten sonra geriye bir tek fotoğraf eklemeniz kalır! Daha sonrasında size özel web sitesi formatında online davetiyenizin linkini tüm davetlilerinize dilediğiniz platform üzerinden iletebilir, davetiyenin en altında bulunan LCV (Lütfen Cevap Veriniz) formunu doldurmalarını rica edebilirsiniz. Davetlileriniz LCV formunu doldurdukça katılımcı listeniz oluşur, onları tek tek arayarak LCV toplamanıza gerek kalmaz. Hem matbaa gezip davetiye seçmek, bastırmak zorunda kalmadığınız için, hem de tek tek herkesi arayarak LCV toplamak zorunda kalmadığınız için zamandan kazanırsınız. Üstelik davetlileriniz Takvime Ekle tuşunu kullanarak etkinliğinizi cep telefonlarının takvimlerine ekleyebilir, davetiyenizde bulunan navigasyon tuşu ile davetlileriniz etkinlik yerini kolaylıkla bulabilirler. 

Davetino ‘nun sunmuş olduğu web sitesi formatında online davetiye ve LCV hizmeti (konuk yönetim sistemi) ile etkinlik süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Davetiye tasarlamanın en zevkli ve eğlenceli yolu: Davetino

Kolay Kullanımlı ve Fark Yaratan Davetiye: Davetino

🖤 Paylaş:

Düğünlcv artık yoluna Davetino olarak devam ediyor. Davetiye ve LCV Hizmeti